סדנאות

 

איתן גייר- המוביל את הסדנה הקרויה על שמו, הוא אמן שיפוץ ועיצוב. לצדו פועל צוות מומחים מסור בתחומי הנגרות, המתכת והצביעה. כל פריט שאנו מעצבים זוכה לתכנון יסודי ועיצוב מקורי – באיכות וברמת הגימור הגבוהות ביותר. בסדנה פועלות נגריה, מסגריה ומצבעה אשר מצוידות במיטב כלי העבודה והטכנולוגיות החדישות ביותר, אשר מאפשרות לנו ליצור ולעצב תוך שילוב חומרים מגוונים כגון עץ, מתכת, פלסטיק לסוגיו ועוד.
גולות הכותרת של פעילותנו הם סדנאות החוץ שאנו מקיימים בעזרת ה”סדנה על גלגלים” שתכננו ותפרנו במיוחד על מנת לתת לכמה שיותר אנשים את האפשרות לממש את אהבתם ליצירה במינימום מאמץ לוגיסטי.

סדנה על גלגלים היא הסדנה היחידה בארץ המגיעה עד אליכם בלי שתצטרכו להיתקע בפקקים ובלי שתצטרכו להשאיל ציוד מחבר או לנקות אחריכם.

הסדנה מועברת על ידי מדריכים מנוסים אשר מגיעים באהבה להעביר את הידע שרכשו במהלך חייהם אליכם.

הסדנה הניידת שלנו מועברת באופן חוויתי ושמה דגש על הנאה, כיף וחיוכם של המשתתפים.

בנוסף אנחנו מציעים מגוון סדנאות לימי גיבוש, ימי הולדת, ערבי חברה, ימי כיף ועוד. בין הסדנאות שלנו: נגרות, מיחזור, פיסול במתכת, עבודה עם חלקי רכב וינטג’ ועוד. את הסדנאות יכולה ללוות ארוחת בשרים מפנקת  שתוכן על רכב הגריל שלנו.

 

חדש: קורס לשיפוץ רכבים

זהו קורס ייחודי בארץ בו תלמדו את היסודות של שיפוץ רכבי אספנות ושחזורם, ניתן יהיה להמשיך לקורס מתקדמים למעוניינים להעמיק ולחדד את הכלים על מנת להתמקצע בנושא ולבנות עסק או קריירה. הקורס הוא מעשי, תתנסו ב’ידיים’ ותרכשו מיומנות בסיסית בתחום רתכות, פחחות ,צבע ועוד.  כלי הרכב שלנו עוברים שיחזור, שיפוץ ועיצוב  ובסוף תהליך זה הם מוצגים ברמת גימור מאוד גבוהה. המטרה שלנו היא לתת לכם את הבסיס של הידע והפרקטיקה ע”מ להגיע למצב של מכונית קלאסית משוחזרת ומעוצבת.