אודות

כל אתגר הוא הרפתקה חדשה

איתן גייר הנה סדנה לעיצוב תפאורה ורהיטים מקוריים לאירועים, חנויות, בתי מלון, מסעדות ועוד. עם ניסיון של למעלה מ-20 שנות יצירה ועיצוב, ואלפי לקוחות בארץ ובחו”ל, אנו יודעים לעמוד בכל אתגר ומורכבות – ולהפוך כל אירוע, מתחם או חנות לחוויה ויזואלית מרשימה ויוצאת דופן.
איתן גייר, המוביל את הסדנה הקרויה על שמו, הוא אמן שיפוץ ועיצוב. לצדו פועל צוות מומחים מסור בתחומי הנגרות, המתכת והצביעה. כל פריט שאנו מעצבים זוכה לתכנון יסודי ועיצוב מקורי – באיכות וברמת הגימור הגבוהות ביותר. בסדנה פועלות נגריה, מסגריה ומצבעה אשר מצוידות במיטב כלי העבודה והטכנולוגיות החדישות ביותר, אשר מאפשרות לנו ליצור ולעצב תוך שילוב חומרים מגוונים כגון עץ, מתכת, פלסטיק לסוגיו ועוד.
גולת הכותרת של פעילותנו היא הפיכת מכוניות אספנות ישנות לפריטי עיצוב שימושיים ומרהיבים: דוכני אוכל, ברים, עמדות מכירה, מנגלים ואפילו ג’קוזי. ניתן לשכור או לרכוש את הרכבים הישנים-חדשים שלנו לאירועים, מתחמים, חנויות או לכל מטרה אחרת. ההנאה וההתלהבות של הקהל – מובטחת. כמומחים המובילים בתחום בארץ, אנו אף מעבירים סדנאות לשיפוץ רכבי אספנות, וכן סדנאות לעיצוב רהיטים מחלקי מכוניות ישנות.

נוסף לכך, אנו משפצים ומעצבים תפאורה לאירועים, ויוצרים קונספט עיצובי שלם או פריטים בודדים לפי הזמנה: שולחנות, מעקות, מראות, ברים, שולחנות, גופי תאורה ועוד.

,בעבודה שלנו, תמונה אחת טובה מ-1,000 מילים

לכן אנו מציעים לכם להיכנס לגלריית התמונות ולהתרשם